Nazywam się Justyna Walenta i jestem właścicielką firmy Latające Biuro Przyrody. 

Moja świadoma fascynacja przyrodą zaczęła się, gdy miałam 20 lat i studiowałam ochronę środowiska. To wtedy zaczęła kształtować się u mnie wizja siebie jako przewodniczki po świecie przyrody. Zachwyt nad przyrodą, jej kruchością i jednocześnie wielką siłą. Noce spędzone w lesie. Ciągłe wyjazdy, ciągłe poznawanie i zachwycanie się przyrodą. A potem myśl, że chciałabym pokazać to dzieciom. W 2006 roku, przeprowadziłam swoje pierwsze warsztaty. Radość w oczach i ogromny hałas jaki potrafią wytworzyć dzieci. I kontakt z przyrodą. Część zupełnie niezainteresowana, cześć biorąca udział. Od tego czasu takich zajęć przeprowadziłam już setki. Tysiące dzieci.

Przełomem był dla mnie moment, kiedy na jednej z wycieczek podeszła do mnie dwunastoletnia dziewczynka i powiedziała, że jest pierwszy raz w lesie. Pomyślałam, że takich dzieci i takich dorosłych jest więcej i to dla nich m.in. chciałabym organizować wycieczki. Często rodzice znają miejsca cenne przyrodniczo dookoła swojego miejsca zamieszkania, brakuje im jednak czasu i pomysłu, jak zorganizować taki wyjazd dla swoich dzieci.

Moja działalność będzie wychodzić również na przeciw problemom nauczycieli oraz rodziców.

w związku z trudnościami organizacji i spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Poprzez świadczenia usług, moja oferta będzie przynosić korzyści dla nauczycieli- odciąży ich od konieczności zajęcia się organizacją. Na moich zajęciach dzieci poznają przyrodę wszystkimi zmysłami. Poprzez eksperymenty w terenie i wspólne zadania uczą się rozpoznawać przyrodę. Szukamy tropów, sprawdzamy czystość rzek, budujemy szałasy i śpimy w lesie. Zapraszam cię, jeżeli potrzebujesz wziąć udział w profesjonalnie zorganizowanej imprezie turystycznej, gdzie zapewnię ci gotowe rozwiązania oraz kompleksowość usług, zadzwoń lub napisz do mnie.

Tel. 696171058

justyna@latajacebiuroprzyrody.pl